Dom ProduktyMetalowe medale

Wycinane i kolorowane metalowe medale Award Antique Plating Satin Ribbon

Orzecznictwo
Chiny Metal Awards Industrial Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Metal Awards Industrial Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Cześć Bella: Jestem pod wrażeniem. Twoje renderowanie 3D gołębicy jest świetne. Dziękujemy za ciężką, profesjonalną pracę ...

—— Robér Nieuwkamp

Cześć Bell: Mam medaliony dzisiaj i nie mogę zacząć ci mówić, jak jestem pod wrażeniem. Oni są idealni. Gdybym był bliżej ciebie, zatrzymywałbym się

—— Jacques Jean-Baptiste

Cześć Bella: Tak, zrobiliśmy i kochamy ich! Dziękuję bardzo za pomoc i szybki czas realizacji!

—— Ingrid Dujourd'hui

Im Online Czat teraz

Wycinane i kolorowane metalowe medale Award Antique Plating Satin Ribbon

Cut Out And Color Filled Metal Award Medals Antique Plating Satin Ribbon
Cut Out And Color Filled Metal Award Medals Antique Plating Satin Ribbon Cut Out And Color Filled Metal Award Medals Antique Plating Satin Ribbon Cut Out And Color Filled Metal Award Medals Antique Plating Satin Ribbon Cut Out And Color Filled Metal Award Medals Antique Plating Satin Ribbon Cut Out And Color Filled Metal Award Medals Antique Plating Satin Ribbon Cut Out And Color Filled Metal Award Medals Antique Plating Satin Ribbon Cut Out And Color Filled Metal Award Medals Antique Plating Satin Ribbon

Duży Obraz :  Wycinane i kolorowane metalowe medale Award Antique Plating Satin Ribbon

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Metal Awards
Numer modelu: MA-67
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5szt
Cena: 0.3-0.8
Szczegóły pakowania: 1 szt/poly worek, 50 szt / środkowa torba
Czas dostawy: 10-12 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 500000 sztuk
Szczegółowy opis produktu
typu: Stop cynku Rodzaj produktu: Niestandardowy metalowy medal
Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent) Kształt: Wytnij swoje logo Medale
Poszycia: Antyczne Błyszczące złoto / srebro / miedź rozmiar: 76,2 * 3 MM
High Light:

spersonalizowane medale premiowe

,

niestandardowe medaliony metalowe

Odlewane niestandardowe medale, wycinane i wypełnione kolorami medale, medalion z antykami, bez MOQ, satynowa wstążka z logo

To zamówienie na medal z metalowymi nagrodami pochodzi od klienta z USA, podają nam projekt, rozmiar, ilość i informacje o wstążce, możemy zaoferować im najlepszą cenę po otrzymaniu tych informacji, nie mamy MOQ, więc każda ilość jest w porządku, ale to zamówienie wynosi 600 sztuk. Z przodu medalu nie ma koloru emalii miękkiej i niestandardowego kształtu z piaskowaniem na wnęce, 200 sztuk na każde błyszczące złoto / srebro / miedź, o średnicy 76,2 mm i grubości 3 mm, 864 * 38 mm czerwono / biało / niebieska wstążka na medalachPozycja Metalowe nagrody Medale
Materiał Stop cynkowy
Proces Odlewanie ciśnieniowe
Kolor Wiele kolorów
Platerowanie Błyszczące złoto / srebro / miedź
Kształt Zwyczaj
Element Model 2D
Rozmiar 76,2 MM
Grubość 3 MM
przywiązanie 864 * 38 mm czerwono / biało / niebieska wstążka
Plecy Gładki
Próbkuje czas 5-7 dni
produkcja masowa 500szt 12 dni
Sposób dostawy Samolotem, łodzią, pociągiem


Szczegóły produkcji


Pytanie 1: Jesteś fabryką lub firmą handlową?
Odpowiedź: Jesteśmy fabryką.
Pytanie 2: Czy można zrobić z naszym logo lub tym samym co nasza próbka?
Odpowiedź: Tak, oczywiście. Naszym głównym zadaniem jest wytwarzanie niestandardowych przedmiotów.
Pytanie 3: Kiedy mogę uzyskać cenę?
Odpowiedź: Sprawdzenie wszystkich szczegółów i sporządzenie listy ofert zajmie około 30 minut.
Pytanie 4: Jaki jest czas pobierania próbek lub dostawy?
Odpowiedź: Zwykle 7-8 dni na próbkę, a następnie 12-15 dni na produkcję.
Pytanie 5: Czy możesz nam pokazać projekt z naszym logo, zanim dokonamy płatności?
Odpowiedź: Nie ma problemu, możemy zrobić zgrubny projekt, aby pokazać, jak to wygląda.
Pytanie 6: Jakie są warunki płatności?
Odpowiedź: 30% depozytu i salda przed wysyłką, zrobimy zdjęcie pokaż szczegóły, gdy towary będą gotowe.
Pytanie 7: Jaką mam gwarancję, skoro musimy zapłacić wszystko przed wysyłką? Co się stanie, jeśli pomylimy towar lub złej jakości?
Odpowiedź: Nasza fabryka działa w tej dziedzinie od 2010 roku i ma własny zespół kontroli jakości, aby zapewnić jakość. Nasza fabryka przeszła również ISO 9001: 2015 i weryfikację Sedex.

Jak zamówić:
1. Zapytanie:
Jeśli masz jakieś zapytanie, uprzejmie prosimy o przesłanie nam danych pocztą elektroniczną lub telefonicznie, a my wycenimy i doradzimy w ciągu 6 godzin.
2. Grafika:
Po potwierdzeniu zamówienia utworzymy kompozycję do zatwierdzenia (próbki, JPG, Ai, CDR lub twój pomysł może zostać zaakceptowany)
3. Produkcja:
Po zatwierdzeniu grafiki zorganizujemy próbkę lub masową produkcję zgodnie z twoją prośbą.
4. Czas dostawy:
2-3 tygodnie. Jeśli jednak termin dostawy jest pilny, pośpieszmy go za ciebie w ciągu 7 dni.
5. Płatność (TT, Western Union można zaakceptować):
Termin płatności: T / T lub Western Union, 30% depozytu w pierwszej kolejności i saldo przed wysyłką
6. Wszelkie pytania dotyczące zapytania

Metal Awards Industrial Co., Ltd jest producentem z około 10-letnią historią w dziedzinie rzemiosła metalowego. Dzięki historii i doświadczeniu rozwinęliśmy się do fabryki z 200 sztabami z zaledwie 30 sztabów, kiedy to powstało. teraz mamy silny zespół z bogatym doświadczeniem, ponieważ członkowie naszego zespołu pochodzili wcześniej z tych wielkich fabryk.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i produkcji, w naszej fabryce mamy pewien proces obejmujący grafiki, folie, formy, polski, galwanizację, emalię, pakowanie i wysyłkę. Wcześniej rozwinęliśmy tylko biznes śródlądowy. Aby dotrzymywać kroku czasom, mamy już własny zagraniczny zespół do rozwijania działalności zagranicznej. Dobra wiadomość dla naszych nowych zagranicznych klientów, jesteśmy wystarczająco konkurencyjni cenowo, ponieważ prowadziliśmy wyłącznie działalność na rynku wewnętrznym, ale ostatecznym rynkiem nadal była Europa i Ameryka. Zaoszczędzimy Ci koszt pośredniego łącza, ponieważ znalazłeś oryginalnego producenta w Chinach.
Jeśli chodzi o tę usługę, proszę o wyrozumiałość, nasi zagraniczni pracownicy działu biznesowego mają wieloletnie doświadczenie i entuzjazm dla tego samego marzenia: aby nagrody Metal Awards były znane wszystkim, potrzebują rzemiosła. Nasz sprzedawca otrzyma rozsądną sugestię zgodnie z wymaganiami, w tym projekt, proces i pokrycie. Dla naszej reputacji i wygodnego zaopatrzenia wykonaliśmy inne rzemiosła dla naszych długoterminowych klientów współpracujących z dobrą ceną za miękkie PCV, akcesoria odzieżowe, pudełka na prezenty, aksamitne torby na ramię, ponieważ jesteśmy w tej samej strefie przemysłowej.Wykonanie niestandardowych medali
Medale są świadectwem najlepszych zwycięzców różnych konkursów. Dostosowujemy kształt, wzór i styl, który chcesz, a następnie można go podzielić na medale sportowe i medale pamiątkowe według zastosowania.

Proces tworzenia niestandardowych medali w następujący sposób:
1. Tworzenie grafiki.
Wraz z popularyzacją technologii komputerowej rysunek komputerowy zastąpił poprzedni rysunek ręczny.

2. Produkcja form.
Zaprojektowane rysunki są importowane do oprogramowania do rzeźbienia w celu modelowania 3D lub edycji. Następnie rzeźbimy na formie maszynowo. Grubość noża do rzeźbienia powinna się różnić w zależności od grubości linii na rysunku. Porównując z grafiką, możemy sprawdzić, czy forma jest poprawna i czy linie wzoru są ciągłe na formie.

3. Dłutowanie
Kopanie formy, aby umożliwić dopływ surowca do formy. Ilości i wielkość rabina zależały od kształtu medalu. W ten sposób poprawia gładkość produktów i bardzo dobrą pomoc w kontrolowaniu współczynnika odrzucania.

4. Piaskowane
Włóż formę do obrabiarki do obróbki elektroerozyjnej. Dostosuj rozmiar miedzianej płyty zgodnie z rozmiarem części efektu piasku na żądanie klienta. I dostosuj prąd, aby kontrolować rozmiar piasku.

5. Polerowanie pleśni
W procesie grawerowania formy na powierzchni formy pozostaną ślady noża rzeźbiarskiego, a także niepotrzebnie piaskowane. Użyjemy 220 # kamienia, 350 # kamienia, 450 # oleju i 600 # kamienia, aby najpierw wypolerować formę krok po kroku, a następnie wypolerować mniejsze rogi i litery za pomocą włókna. Krawędź również zostanie wypolerowana.

6. Obróbka cieplna pleśni
Obróbka formy w wysokiej temperaturze w celu poprawy twardości formy, przejdź przez 900 stopni ciepła przez 2 godziny, a następnie zawróć ponownie o 300 stopni przez 5 godzin. W ten sposób możemy uniknąć deformacji formy lub zapaści spowodowanej niewystarczającą twardością formy.

7. Ponownie polerowanie formy
Powstanie warstwa tlenku spowodowana obróbką cieplną formy, więc wypoleruj formę ponownie.

8. Die cast
Maszyna powinna być odpowiednia dla produktów. Zbyt duże produkty z małymi maszynami doprowadzą do tego, że linia produktów i wzór nie będą pełne. Umieść formę na maszynie i wyreguluj pozycję przedniej formy i tylnej formy, aby osiągnąć konsystencję. Dostosuj również ciśnienie maszyny, aby uzyskać pełne produkty. Najpierw sprawdzimy próbki przed masową produkcją. Jeśli wszystko jest w porządku, pozwolimy maszynie pracować automatycznie z wysoką wydajnością.

9. Szlifowanie krawędzi
Szlifowanie szorstkiej krawędzi pilnikiem lub szlifierką.

10. Polerowanie produktów
Polerowanie krawędzi i powierzchni przedniej i tylnej strony produktów, aby było gładkie.

11. Poszycie
Najpierw wyczyść powierzchnię produktów po polerowaniu. Po drugie, zamaluj tło w kolorze miedzi. Następnie możemy nakleić dowolne kolory zamówione na zamówienie. Takie jak błyszczące złoto / srebro / miedź, antyczne złoto / srebro / miedź, matowe złoto / srebro / miedź, limitowane złoto, czarny spray // // niebieski / biały i tak dalej. Na koniec przykryj produkty olejem i pieczeniem przez 2 godziny w piekarniku, aby chronić galwanizowane powłoki przed utlenianiem.

12. Kontrola jakości poszycia
Zdejmij złe produkty, które mają bąbelki, znaki wodne na powierzchni. I zdejmij również ten, który jest w kolorze.
13. Kolor wypełnienia
Kolor emalii wypełniamy zgodnie z powłoką Pantone Solid Coated. Wybór odpowiedniego cylindra do wypełnienia kolorów zgodnie z rozmiarem obszaru wejściowego. Należy bardzo uważać, aby uniknąć rozlania lub zmiany koloru. Następnie myjemy powierzchnię produktów, ponieważ na powierzchni pojawi się kilka kolorów niepotrzebnych.
14. Pieczenie
Po wypełnieniu kolorem musimy włożyć produkty do piekarnika, aby wzmocnić trwałość koloru.
15. Instalacja załącznika
Instalowanie załącznika do produktów. Jak wstążka (sublimowana wstążka, zwykła wstążka i drukowana wstążka), lina i łańcuch, itp.
16. Pakowanie

Szczegóły kontaktu
Metal Awards Industrial Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: bella

Tel: +8615362603067

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)